Annonse

annonser i Universitas

Sex med Sofie

FOTO: Tone Celine Sundseth Thorgrimsen

- Nei, ikke sånn.

- Det er feil.

- Kjeeedelig.

Tankene raste rundt i hodet, mens jeg lå i en knøttliten seng i et mørkt rom og prøvde å spille skuespill. Det funka.

- Endelig ferdig.

Han la seg over på siden og falt i koma. Jeg hadde begått en tabbe. En gedigen en. Hva hadde skjedd? Jeg prøvde å resonnere meg fram til et svar. Hadde vært ute. Mye rødvin ble konsumert. Kom etter hvert i snakk med en kjekk kar, og ble spurt om jeg hadde lyst til å bli med på et lite nachspiel. Jeg avslo først, men etter tilbud om ei brødskive, ble jeg med. Man er jo sulten. Og som kjent; brødskive fører ofte til andre, mer intime ting enn spising. Så nå lå jeg her, da. Naken, trykt inntil tapetet, midt på natta, med en snorkende fyr med røykeånde og svettelukt liggende inntil meg.

Jeg var lys våken. Måtte komme meg vekk.

Min egen myke, gode seng ropte på meg i det fjerne. Hva gjorde jeg her, i dette rommet, med plakater av Michael Jackson på veggene? Smaken av litt for mye rødvin og altfor mye gin tonic begynte å sige inn i hodet og presse på i tinningen. Kvalmen spredte seg i magen og opp i halsen. Men fyren ved siden av bare snorka. Jeg lukket øynene, og prøvde å konsentrere meg om å få litt søvn. Verden gikk i sirkel. Og lydene, alle lydene! Jeg slo øynene opp. Snorkinga til sidemannen, bilene som ruset motoren utenfor, det var ikke til å holde ut!

Ok, en plan. Jeg holdt pusten mens jeg ålte meg forbi min sovende venn. Listet meg lydløst over gulvet, mot haugen av klær. Trakk på meg plagg for plagg, mens jeg lyttet til lydene han ga fra seg. Nesten ferdig, bare sokkene igjen.

- Knirk! Sa gulvet.

- Knirk, knirk!

Han snudde seg mot meg og gløttet på øynene.

- Skal du gå?

- Ehh...

- Kom tilbake hit i senga, da vel.

Jeg skottet bort på den slitne senga, og den minst like slitne fyren som lå i den.

- Ehh... Jeg må nok dessverre stikke, sa jeg, og la på en trist mine. Er god til å spille teater.

- Javel, ok. Men kan’ke jeg bare få nummeret ditt, så kan vi ta en kaffe i morra?

Jeg ramset opp eksens telefonnummer, sa takk for meg og ramlet ut døra, med ett mål for øyet: Senga mi.

Sex med...

Sex med Michael - 2007-02-07
Sex med Åshild - 2006-12-06
Sex med King Ho - 2006-11-01
Sex med Hedvig - 2006-09-06
Sex med Lars-Christian - 2006-05-30
Sex med Andreas - 2006-03-08
Sex med Audun - 2005-12-07
Sex med Gunhild - 2005-11-02
Sex med Erli - 2005-10-05
Sex med Helena - 2005-09-07
20 saker...

4 kommentarer

alma nielsen

okay så du tror du er noe eller? Jeg elsker micheal jackson, hilsen snorkfrøken

Karl

jeg liker å snorke, men av musikk så liker jeg bare sangen Sweet Home Alabama. Den ruler. Ned med jackson. hilsen snorkekarl

kiko

Michael Jackson who is that?

Andy

Hallo, denne dama er altfor gammel for Micheal Jackson!

Forhåndsvisning

Felt merket med * er obligatoriske.

Formateringskoder

**feit**
Gjør teksten feit
*utheving*
Uthever teksten
[ordbok](http://s0.no/1/)
Lager lenka ordbok
> Tekst
Siterer teksten

Skriver du inn epost-adresse, får du epost ved svar. Adressa blir ikke publisert.

Sett deg inn i våre debattregler før du skriver en kommentar.

10 siste saker i magasin

Med ei barselgrad i magen

Å få born mens du studerer kan vera ei betre investering enn reine studiepoeng. Kombinasjonen born og student kan opna karrieredører.

Et skoleeksempel

Din forrige minister ville elske på nakne vidda og råkjørte på E6. Kanskje er hun ikke så gammel og grå likevel?

Rotte til skafottet

Forsøksrotter giljotineres for å forstå epilepsi bedre, andre får elektroder operert inn i hjernen. Og så var det Pink Floyd-rottene med over 7000 visninger på Youtube – i forskningens navn.

LAN-tineparty

En flombelyst kantine på bussterminalen er det nitriste utgangspunktet for NITHs studentpub.

Frivillig - fordi jeg fortjener det

De vil gjøre en forskjell, styrke CVen og realisere seg selv. Mengder av unge strømmer til fattige land for å hjelpe. Frivillighetsturisme er i sterk vekst, men useriøse aktører kan skade både barn og lokalsamfunn.

Treningen med livet

«Trent kropp gir makt». Avisoverskriften stikker deg i den litt for slappe magen. Skal du lykkes, må du trene. Bølgen av trening er over oss, og for noen blir den det viktigste i livet.

Blindern-idolet

Linnea Dale forlot Donkeyboy og reiste til USA for ikkje å la eigne ambisjonar bleikne. Der fann ho seg sjølv i ei gate i Los Angeles.

Noe er i gjære

Helt siden de vant i fjor, har Kristianiastudentenes haandbryggerlaug forberedt seg til årets NM i hjemmebrygging.

Tilbake med et smell

Rf-kjelleren er endelig gjenåpnet og realistene brygger på noe lurt.

Helstreit opplegg

Da Beatles og Jimmy Hendrix herjet med LSD-inspirerte hits, hadde Blindern nok med Lillebjørn Nilsen og Ole Paus.


Flere saker fra magasin »