Under lupen
Det er vått og kaldt. Hvorfor tester vi våte og kalde ting? Er det noen annet spennende å finne på da? Det er jo vått og kaldt.
Streaking:
Frihet er det vi alle streber etter. Jeg har funnet friheten, jeg har løpt gjennom frihet, jeg har pustet inn friheten. Jeg er frihet, føttene er kalde, men jeg er likevel fri. (Det aller beste er at neste måned må noen andre gjøre dette, siden vinneren går videre, og da er det desember...) Karakter: A
Rappelering:
Dette kunne vært alle tiders høydare... Men Teknisk avdeling ved Universitetet synes australsk rappell fra toppen av SV-bygget ikke hørtes så innmari kult ut, og siden redaktøren nektet å trykke det hvis vi ikke hadde tillatelse, ble terrassen bak Mat.nat det beste valget. Trist, men sant.
Karakter: B
Hoppe i søledam:
Vinneren fra forrige magasin er rett og slett ikke hva det en gang var. Nå var det en skikkelig nedtur. Forrige gang jeg gjorde dette husker jeg ikke, men på bildene så jeg glad og fornøyd ut... Nå føles det bare vått, kaldt og meningsløst. Testens ultimate taper.
Karakter: F















