Annonse

annonser i Universitas

Hva leser du ikke?

FOTO:
FOTO: Ingjerd Sørlie

FOTO:
FOTO: Ingjerd Sørlie

FOTO:
FOTO: Ingjerd Sørlie

NAVN:Randi Clausen

FAG:Musikkvitenskap

Finansavisen. Det er for meg helt uinteressante temaer som tas opp. Jeg burde kanskje interessere meg litt mer for økonomi, men dessverre synes jeg det bare er kjedelig.

Ari Behn. Egentlig mest på grunn av hans personlighet. Hvis jeg skulle lest noe av ham, hadde hele leseropplevelsen blitt ødelagt fordi jeg bare hadde tenkt på den ekle, slibrige stemmen hans.

NAVN:Rikard Vabo

FAG:Økonomi

VG.Det er altfor mye fotball. Hvorfor skal Beckham komme på førstesidaen bare fordi han vrikket ankelen før en eller annen kamp? Det blir litt for useriøst.

Lars Saabye Christensen. Hadde skyhøye forventninger til Halvbroren, men den ble den mest skuffende boka jeg har lest. Den klarte ikke å skape nok troverdighet i forhold til personene synes jeg, i alle fall ikke på de 151 sidene jeg orket å lese.

NAVN:Ragnhild Knutsen

FAG:Lingvistikk

VG. Det står jo bare tull i den, og jeg vil si at VG er samfunnspornografisk. Det er bare uinteressante nyheter om kjendiser, sex og penger.

Pauline Gedge. Hun skriver historiske bøker om Egypt, og var veldig bra tidligere. Men etter hvert som hun prøvde å være mer poetisk i bøkene sine, ble det bare svulstig snakk.

Ingen kommentarer

Forhåndsvisning

Felt merket med * er obligatoriske.

Formateringskoder

**feit**
Gjør teksten feit
*utheving*
Uthever teksten
[ordbok](http://s0.no/1/)
Lager lenka ordbok
> Tekst
Siterer teksten

Skriver du inn epost-adresse, får du epost ved svar. Adressa blir ikke publisert.

Sett deg inn i våre debattregler før du skriver en kommentar.

10 siste saker i magasin

Med ei barselgrad i magen

Å få born mens du studerer kan vera ei betre investering enn reine studiepoeng. Kombinasjonen born og student kan opna karrieredører.

Et skoleeksempel

Din forrige minister ville elske på nakne vidda og råkjørte på E6. Kanskje er hun ikke så gammel og grå likevel?

Rotte til skafottet

Forsøksrotter giljotineres for å forstå epilepsi bedre, andre får elektroder operert inn i hjernen. Og så var det Pink Floyd-rottene med over 7000 visninger på Youtube – i forskningens navn.

LAN-tineparty

En flombelyst kantine på bussterminalen er det nitriste utgangspunktet for NITHs studentpub.

Frivillig - fordi jeg fortjener det

De vil gjøre en forskjell, styrke CVen og realisere seg selv. Mengder av unge strømmer til fattige land for å hjelpe. Frivillighetsturisme er i sterk vekst, men useriøse aktører kan skade både barn og lokalsamfunn.

Treningen med livet

«Trent kropp gir makt». Avisoverskriften stikker deg i den litt for slappe magen. Skal du lykkes, må du trene. Bølgen av trening er over oss, og for noen blir den det viktigste i livet.

Blindern-idolet

Linnea Dale forlot Donkeyboy og reiste til USA for ikkje å la eigne ambisjonar bleikne. Der fann ho seg sjølv i ei gate i Los Angeles.

Noe er i gjære

Helt siden de vant i fjor, har Kristianiastudentenes haandbryggerlaug forberedt seg til årets NM i hjemmebrygging.

Tilbake med et smell

Rf-kjelleren er endelig gjenåpnet og realistene brygger på noe lurt.

Helstreit opplegg

Da Beatles og Jimmy Hendrix herjet med LSD-inspirerte hits, hadde Blindern nok med Lillebjørn Nilsen og Ole Paus.


Flere saker fra magasin »